Gr1 Gr5 Titano lydinio Mesh tiekėjai

Titano akių 1. Įvadas titano tinklelio daugiausia naudojamas rūgšties, šarmų aplinkos sąlygų Atrankiniams ir filtro arba dujomis, atskyrimo ir skysto filtravimo, ir kitos vidutinio atskyrimo naudojimo. 2. klasifikavimas Lygus titano akių ji yra labiausiai paplitęs būdas audimo, pagrindinis ...
Product description

Gr1 Gr5 Titano lydinio Mesh tiekėjai

titano tinklelio

1. Įvadas

Titano tinklelio daugiausia naudojamas rūgšties, šarmų aplinkos sąlygų Atrankiniams ir filtro arba dujomis, atskyrimo ir skysto filtravimo, ir kitos vidutinio atskyrimo naudojimo.

2. klasifikavimas

Paprasto titano tinklelio

Ji yra labiausiai paplitęs būdas audimo, pagrindinis požymis yra metmenų ir ataudų vielos skersmens tankis yra tas pats.

Cwelich titano tinklelio

Ruoželinio titano tinklelio naudoti titano laidas, skersmuo yra storesnis nei bendrojo paprasto pynimo, tada tinklo akių intensyvumas bus didesnis. Tai taikoma naftos, chemijos, cheminio pluošto, aviacijos ir kitose pramonės šakose. Jis turi gerą atsparumą rūgšties, šarmų ir aukštos temperatūros, ir stipri tempimo stipris ir atsparumas dilimui savybes.

Titano tankus tinklelis

Ji turi filtravimo kokybės yra stabili ir gerai charakteristikas. Naudojimas: naudojamas erdvėlaivių, naftos, chemijos pramonės, ir tt

3. specifikacija

Akių skaičius: 1-400

Storis: 0,5-2 mm, plotis: 100-300mm, dangos storis: 0.5-5um.

4. Medžiaga

TA1, TA2, GR !, "GR2, GR3, GR5 ir kita medžiaga, kurią reikia.

Medžiagų paviršių: 1. juoda paviršius (kurių sudėtyje yra grafito danga) 2. Shinning paviršius (ne grafito danga)

5. Įranga

Didelio grynumo titano tinklelio korozijai vidutinės aplinkoje, bus generuoti oksido plėvelės sluoksnis, kuris yra kompaktiškas, stiprus sukibimas, ir didelis inercijos ant paviršiaus, generuoti pasyvaciniu reiškinius, apsaugoti titano akių substrato nuo korozijos, taip, kad būtų pasiekti stiprų pasipriešinimą nuo korozijos , Ypač atsižvelgiant į šiuos aplinkos naudojimo, atsparumas korozijai kokybės yra daugiau puikus, tokių kaip: jūros vandenyje, sukibimą su šlapia chloro, chlorito ir hipochlorito tirpalu, azoto rūgšties, chromo rūgšties metalo chlorido ir organinės druskos, ir tt Pure titano tinklelio turi ilgą tarnavimo laiką , saugus ir patikimas veikimas.

6. taikymas

Titano tinklelio gali būti taikomas aukštai temperatūrai atsparių filtro, laivų statybos, karo pramonės gamybos, chemijos filtras, mechaninio filtro, elektromagnetinio ekranavimo tinklelio, aukštos temperatūros krosnis terminio apdorojimo gėlinimo tinklelio, alyvos filtro, maisto perdirbimo ir medicinos filtravimo šioms pramonės šakoms.

7. Mūsų privalumai

a. Daugiau kaip 10 metų patirtį, mes gamykloje.
b. Gamykliniai tiesioginių pardavimų konkurencingą kainą.
c. Sudėtingos technologijos, puiki kokybė.

Hot Tags: Gr1 Gr5 Titano lydinio Mesh tiekėjams, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, produktai, Titano lydinio tinklelio, Gr1 titano tinklelio, gr5 titano tinklelio
Susiję produktai
Tyrimo

Autorinės teisės © Baltoji Dingding Titano Products Co, LtdTelefono: +86-917-3412107